گزارش ۸ ماهه وبلاگ گريوان (۲)

گزارش (2)

      سرعت پایین انترنت واشکالات دیگری مثل مسدود شدن بعضی سایتها ، و...از جذابیت سیر در این دهکده جهانی می کاهد . این مشکلات ومسائل دیگرباعث شده تا افرادزیادی از اینترنت اطلاعی نداشته ویا نیازی به استفاده از آن احساس نکنند. این وضعیت مختص افراد بی سواد یا کم سواد نیست بلکه افرد باسوادودارای مدارک دانشگاهی هم نه تنها وب سایت و وبلاگی در آن ندارند ، حتی مراجعه ای هفته ای هم به اینترنت  نداشته ومطلبی نمی خوانند.واقع قضیه این است که هر تکنولوژی وارداتی تاسالها بعنوان وسیله ای انتزایی وتفننی مورد استفاده قرارمی گیرد مگر اینکه اجباری ضرورت آن را ایجاب وبه مدار امورجاری اندازد. کامپیوتر دراغلب منازل وادارات وجود دارد ولی بیشتر اوقات یا بلا استفاده است ویا برای بازی وسرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد.همین وضع در مورد اینترنت هم صدق می کند.
      در هشت ماه وبلاگ نویسی باسرعتهای مختلف انترنت کار کردم . مواردی که با ای دی اس ال  متصل می شود نسبتا سرعت مناسبی است ومی توان پنجره های مورد نظر را اگر مشمول انسداد نباشند گشود ، ولی کارتهای رایج در بازار کارایی کمتری دارندوصفحات تصویری را به سختی باز می کنند .
     باهمه این شرح ومواردذکر شده در گزارش اول ، وبلاگ گریوان به واسطه علاقه به مباحث گوناگون انترنت ، برای بیان نظرات وبرداشتهای خوداز مسائل اجتماعی ....،ومعرفی روستای گریوان ، سعی وافر نموده تا  در این اقیانوس همچون  قطره ای مواج به هرکرانه ای از دریاهای رنگارنگ سری زند وتجربه ای اندوزد .
    این دوستان که شرح آن قبلاهم آمد لطف بسیار به گریوان کرده اند .
http://ali258.blogfa.com/
http://www.zendege1.blogfa.com/
http://mughashang.persianblog.ir/
http://mehnan.blogspot.com/
http://serverlink.mihanblog.com/
http://citizenship.blogfa.com/
http://parantezcartoon.blogfa.com/
http://http//tabiate.blogfa.com/85032.aspx
http://www.mgrivani.persianblog.ir/

http://http//www.djarash89.blogfa.com/
درمدت 8ماه هرروزبطور متوسط حدود 55 نفر از وبلاگ بازدید داشته اند. بااین تجربه اندک میرویم تا ماه های آتی را اگر میسر شد غیر از وبلاگها وب سایت گریوان دات آی آر  راهم راه اندازی کنیم ...

/ 0 نظر / 7 بازدید